۱۳۸۹ اردیبهشت ۲۳, پنجشنبه

Iranian Men Harass and Sexually Abuse Women on the Streets of Tehran


گمان نمیکنم این ویدئو احتیاجی به شرح و توضیح داشته باشد.

فیلمی است که امروز به اینترنت آمده است، از جوانان با غیرت و متعصب ایرانی، بسیجیهای بدون یونیفورم، همانهائی که احمدی نژاد و خامنه ای با پشتیبانی و حضور اجتماعیشان بر قدرت مانده اند، که در حین حمله و آزار جسمی و جنسی دو دختر هستند در خیابانهای تهران . . .۶ نظر:

 1. اصلا شما متوجه هستی این تیتری که زدی، چه معنی دارد؟ مجبور که نیستی تیتر مزخرف بگذاری

  این آدرس صفحه شما در بلاگر
  http://culturallogic.blogspot.com/2010/05/iranian-men-harass-and-sexually-abuse.html

  یک بار دیگر تیتر را بخوان تا شاید متوجه حماقت خودت بشوی!

  اگر شما هم مرد هستی و ایرانی هم هستی، یعنی شما هم در خیابان به زن ها در خیابانهای تهران به زن ها دست اندازی و تجاوز می کردی!

  پاسخحذف
 2. تیتر مزخرف نیست دوست عزیز، واقعیت است. باور کنید با فرو کردن سر به زیر برف بهار نمیشود.

  پاسخحذف
 3. مگر من نوشتم تعدادی (درصدش بماند وقتی که آمار درآمد) از مردان ایرانی که برحسب اتفاق بسیجی، سپاهی نیروی انتظامی و .... هستند، اینکار را نمی کنند؟

  من کجا سرم را در برف فرو کردم؟! من واقعیت را انکار نمی کنم. در این ویدیو جنابعالی هم، مرد و زن نیروی انتظامی هستند که مزاحم نوامیس مردم شدند، نه مردان ایرانی! این کلمات خیلی باهم تفاوت دارند و بار معنایی بسیار متفاوتی.

  چون تیتر را انگلیسی نوشتی، یا واقعا درک درستی از کاربرد واژه ها در زبان انگلیسی ندارید و یا غرضی دارید.

  عزیز من، پروفسور جان، کاری را که بلد نیستی محبور هم نیستی انجام بدهی. ضرب المثل فارسی یادت هست که؟! یک دیوانه یک سنگ میندازه در چاه....

  حالا ما باید یک مقاله بنویسیم که این تیتر اشتباه جنابعالی را شرح بدهیم و مطرح کنیم که ایشان منظورشان در اینجا "آن مردان و زنان نیروی انتظامی و بسیجی و غیره" بودند! بعد دو تا هم مطلب بنویسم که پروفسورهای ایرانی هم ... ادعاشون سر به فلک میزند اما یک تیتر درست نمی توانند بنویسند و در هر موردی کارشناس هستند!

  پاسخحذف
 4. دوست گرامی حتما این مقاله ای که فرمودید را بنویسید، و ممنون میشوم اگر بعد از نوشتن لطف کنید به من هم خبر بدهید تا در صورت امکان متن آن و در صورت عدم امکان لااقل لینکی به آن یا خلاصه ای از آن را اینجا هم خدمت دوستان دیگر ارائه کنم.

  ضمنا این جوانهائی که در فیلم مشاهده میکنید هیچ ربطی به نیروی انتظامی یا بسیج ندارند. اینها بچه های کوچه و بازار هستند که ظاهرا دارند یک دختر سکس فروش را از محله خودشان بیرون میکنند.

  با تشکر مجدد از علاقه و توجه شما به این وبلاگ.

  پاسخحذف
 5. ای بابا! شما هم! ویدیو را که عوض کردی و بعد این کامنت را می نویسی!

  آن کامنتی را که من نوشتم و به مطلب شما انتقاد کردم در مورد آن ویدیو اول بود. این ویدیو اخیر، بحث دیگری دارد.

  عزیزم ویدیو را که عوض می کنی باید در همان پست بنویسی که ویدیو را اشتباهی گذاشته بودی و عوض کردی!

  پاسخحذف
 6. دوست گرامی شما ظاهرا حالتان خوب نیست. امید بهبودی هرچه سریعتر برای شما دوست عزیز دارم.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد