۱۳۸۹ خرداد ۸, شنبه

اسرائیل رسما اعلام کرد موشک اتمی دارد -و آنها را در خلیج فارس مستقر میکند!

تایمز لندن امروز گزارش داده که دولت اسرائیل اعلام کرده سه زیردریائی مجهز به موشکهای داری کلاهک اتمی را برای مقابله احتمالی با جمهوری اسلامی به خلیج فارس میفرستد، که اولین آنها نیز به خلیج فارس رسیده است!

به نظر میرسد این اولین باری باشد که اسرائیل رسما به وجود کلاهکهای اتمی در زرادخانه خود اذعان کرده است.

به گفته تایمز، این سه زیر دریائی، به نامهای دلفین Dolphin، تکوما Tekuma، و لویاثان Leviathan قبلا نیز به خلیج فارس آمده بودند، اما اینک اسرائیل تصمیم گرفته است تا حد اقل یکی از آنها را به طور دائم در آبهای خلیج فارس مستقر گردند.

طبق گزارشی که در تایمز منتشر شده، هر کدام از این زیردریائی ها 30 تا 50 خدمه دارد و به فرماندهی سرهنگی اداره میگردد که خود قادر به دادن حکم شلیک موشکهای اتمی میباشد.

طبق همان خبر این زیردریائیها هچنین به بالاترین ردهٔ موشکهای حامل کلاهک اتمی در ارتش اسرائیل مجهز میباشند. همچنین طبق این خبر ارتش اسرائیل اعلام کرده است که این موشکها تمام نقاط کشور ایران را در شعاع برد خود دارند و نیز تهدید کرده است که در صورت ادامه دادن تلاش جمهوری اسلامی برای دستیابی به بمب اتمی از این موشکها استفاده خواهد شد.


هیچ نظری موجود نیست:

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد