۱۳۸۹ اردیبهشت ۱۷, جمعه

حکایت خلوت کردن علی و فاطمه و دخالت پیغمبر برای جلوگیری از اینکه علی سرش را نشان فاطمه بدهد

کلیپ کوتاه را ببینید. صحبت یک روحانی است در برنامه تلویزیون ایران (شبکه قرآن)، که حکایت اولین خلوت کردن علی بن ابیطالب، امام اول شیعیان و همسرش فاطمه زهرا، فرزند پیغمبر مسلمانان را تعریف میکند، به این مضمون که:
وقتی فاطمه دختر پیغمبر اسلام میخواست با علی بن ابیطالب خلیفهٔ چهارم مسلمین ازدواج کند، چون جهیزیه نداشت برای اینکه از خجالت علی در بیاید به جایش یک کم روسریش را عقب کشید، نور عجیبی ساطع شد و همه جا راگرفت. علی که میخواست روی فاطمه را کم کند، یک کم عمامه اش را عقب کشید، نوری بسیار شدید همه جا را گرفت. فاطمه که میخواست عقب نماند، یک کم دیگر روسری را عقب کشید و نور بیشتر شد. علی هم یک کم عمامه اش را عقب تر کشید... خلاصه این مسابقه ادامه پیدا کرد تا جائیکه فاطمه کلا کشف حجاب کرد، علی هم که هیجان زده شده بود میخواست عمامه خودش را از سرش بیاندازد، که در همین لحظه پیغمبر وارد شد و دستش را گرفت که علی جان نکند اینطور کاری کنی که هم این نور سرت به عرش اعلی خواهد رفت و هم دخترم شرمنده میشود . . .۲۶ نظر:

 1. سلام دوست عزیز میشه یه دعوتنامه برام بفرستی خیلی لازم دارم
  ممنون میشم اگه لطف کنی
  nazi.joon.goli@gmail.com

  پاسخحذف
 2. مرتیکه عوضی خجالت هم نمیکشه با این چرندیات مردم را چی فرض کردند این عوضی های احمق

  پاسخحذف
 3. بنام یزدان بخشاینده ی مهربان
  ببخشیدا
  ولی این حدیث بعد از ازدواج آن دو بزرگوار اتفاق افتاده
  یعنی هر دو محرم هستند
  این حدیث جنبه ی منفی ای نداره
  منو باش که می خواستم کلی بد و بیراه بار شما بکنم!
  اینا چیزای دروغ نیست

  پاسخحذف
 4. نازنین گرامی، عذر میخوام اما متاسفانه من قادر به فرستادن دعوتنامه نیستم چون بالاترین این امکان را به حساب کاربری من نداده است.

  پاسخحذف
 5. مهدی جان خدا را شکر میکنم که این بد و بیراه هائی که میخواستید نثار من کنید را نثار نکردید.

  پاسخحذف
 6. می دانستم علی کچل بوده، فاطمه را نمی دانستم

  پاسخحذف
 7. vaghean ta kei gharare in charandiat be ma gofte beshe

  پاسخحذف
 8. شیخها = داستانسراهاى دربار (قصه گوی اعظم)دل آدم به حال اين شيعه هاى صفوى مى سوزه مخصوصا اونهايى كه اين دروغها را بدون چون چرا می پذیرند

  پاسخحذف
 9. پناه بر خدا
  آقاجان از دست مسلمونا و آخوندا شاكي هستين چرا رو سر اسلام و ائمه خالي مي‌كنيد!!؟؟
  اينا دو تا معقوله‌ي جدا از همن
  اسلام با مسلموناي الان خيلي فرق داره

  پاسخحذف
 10. من مسلمان بدنیا آمدم ولی همینقدر میگم که لعنت به اسلام و محمد و علی و تمام حرامزاده های بچه باز قاتلشون خریت و خرافه پرستی و مرده پرستی هم حدی داره!

  پاسخحذف
 11. اهل معنا به هم پز نمی دهند
  هر که را آموختند دهانش دوختند
  اولا محمد(ص) تو خلوت اونها چه کار می کرده؟ ثانیا مگه خود علی (ع) نمی دونسته سرش چقدر نور داره؟ حتما پیامبر باید بهش تذکر می داده؟

  پاسخحذف
 12. حدیثی هست که میگه حضرت علی شبها که می خوابیدن عمامه گرامیشون رو در نمی آوردن که نور معنویت به چشم دخت پیامبر آسیبی نزنه.

  پاسخحذف
 13. این بیدینان کافر، اگر نمیدانستید حالا بدانید. به کوری چشم شما حضرت علی همه جایش نور میداد. پس فکر میکنید امت اسلام اسمهایی مثل نورعلی، چراغعلی، روشنعلی را از کجایش درآورده؟

  پاسخحذف
 14. عجب خایه مالی میکنه مجریه! خندیدم کلی

  پاسخحذف
 15. حدیثی نبوی هست که وقتی شب برق مکه میرفت حضرت علی معامله مبارک رو در میاورد و روی طاقچه میگذاشت و همه اهل مکه از این نور عظیم بهرمند میشدند ...

  پاسخحذف
 16. این اخوندا فقط بلدن چرت و پرت تحویل مردم بدن ...مثلا می خوان اسلام رو درست کنن بد تر میرینن بهش ...

  پاسخحذف
 17. این حدیث سند محکمی است بر دهان کفار بی دین از جمله ادیسون و نشون میده مسلمونها برق رو از زمان محمد داشتند...
  در جواب جناب ناشناس باید بگم که در ادامه ی این حدیث شب زفاف علی و فاطمه ، محمد از لعاب مبارک دهان خودش به آنها داده که بجای وازلین استفاده کنند.

  پاسخحذف
 18. لعنت به هركس كه به ائمه اهانت كنه

  پاسخحذف
 19. كوسكشهاي حرومزاده

  پاسخحذف
 20. علي اگر چاقو کشي و شمشير بازي را نشونش ميداد بيشتر شرمنده ميشد. عکسش را در موزه لوور ديدم مخيلي وحشتناک قيافه اي داره پر از چاک و زشت و آدمکشي از قيافه اش ميباره کسي که يکروزه سر 700 نفر را بزنه بايد چقدر قصي القلب باشه.

  پاسخحذف
 21. اون حرومزاده هایی که هنوز از اسلام دفاع میکنن یا نهمیدونن که عربها اسلام را چطور کردن تو کس ننشون یا میدونن و به حرومزاده گی افتخار میکنن. یک ایرانی فرزاند کورش ننگ داره از اینکه مسلمان شده.

  پاسخحذف
 22. آقاجان از دست مسلمونا و آخوندا شاكي هستين چرا رو سر اسلام و ائمه خالي مي‌كنيد!!؟؟
  اينا دو تا معقوله‌ي جدا از همن

  در جواب آقای ناشناس که نظر بالا رو با دیکته منحصربه فرد خودشون نوشتن بگم که:
  خوب اینو که هر کودکی میدونه اسلامو مسلمونا دو مقوله جدان. حالا کار نداریم که دومی از اولی نشئت میگیره. اصلا فرض بر این که این دو کاملا مستقل. آقا ما هر دو رو دیدیم. اولی لجن بود دومی خر!
  شما خوش باشین به این امید که اشتباه از مسلمونای الانه!

  پاسخحذف
 23. اون موقع جنگ ستارگان بوده؟ نور با نور می جنگیده

  پاسخحذف
 24. این اخوندهای خرفت یکی از یکی دیوونه ترند و فکر میکنند که این چرندیات را مردم باور میکنند خبر ندارند که این داستان ها مثل جک های دست اول باعث خنده و شادی مردم میشه

  پاسخحذف
 25. 1- پاچه خواری مجری برنامه دیوانه ام کرد.
  2- خالی بندی آخونده روانی ام کرد.
  3- شانس آوردیم شلواراشون رو در نیاوردن.
  4- اصلا چه معنی داره پیغمبر تو خلوت این دو نفر وارد بشه؟
  5-حالا اگر نور سر علی به عرش می رفت چی می شد مگه؟ حتما خدا هم در صدد پوز زنی بر می آمد و اون وقت کل هستی می سوخت.
  6- حالا نمی شد فاطمه جور دیگه معنویتش رو نشون بده؟
  7- فکرش رو بکنید موقع دوش گرفتن این دو نفر چه اتفاقی تو مکه می افتاده.

  پاسخحذف
 26. اسلام بسیار بدتر از این کارهایی هست که مسلمانان تا به حال کرده اند. این دین هیچ محدودیتی برای از بین بردن موجودات زنده ندارد. امیدوارم این انتری نژاد و اون علی یک دست تا می توانند کون مسلمین بگزارند که دیگه این کونده پروها از رو بروند و بگویند آی کونمون پاره شد.!فیل اینقدر کونده پرو نیست که بچه مسلمونا هستند. به امید به گه خوردن افتادن تمام دین داران. همه دین ها دزدی هستند و همشون همون حرف های زرتشت را زدند که این انسان شریف فقط خودش را آموزگار پارسی زبان ها می دانست و هیچ کدام از این کس شر هارو به مردمش قالب نمیکرد زیرا مردم آن زمان این سرزمین داناترین مردم ها بودند.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد