۱۳۸۹ اردیبهشت ۲۱, سه‌شنبه

پیشنهادی برای دوستان خارج از کشور: ۲۲ خرداد جلوی سفارتها تظاهرات کنیم


اصل پیشنهاد بسیار ساده و سرراست است و بنا بر این احتیاجی به شرح بیش از این نیست که در ۲۲ خرداد همزمان با هموطنان داخل ایران در مقابل سفارتهای جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف گردهم آئیم و اعتراض خود را به وجود سیستم جمهوری اسلامی در ایران و توجه جهانیان را به جنایات بی حد و حصر و عدم مشروعیت آن حکومت جلب کنیم.

اما اجازه بدهید در غیاب شرح و توصیف بیشتر دو نکته مهم را روشن کنم: یکی اینکه من کلا اهل فراخوان دادن نیستم، و این هم تنها یک پیشنهاد و توصیه است که اگرچه معتقدم در صورت عملی شدن بسیار مفید خواهد بود اما طبیعتا به واقعیت پیوستن یا نپیوستن آن به علاقه یا عدم علاقه دوستان هموطن بستگی دارد؛ و دوم اینکه خواه ناخواه میتوان انتظار داشت که در ۲۲ خرداد هم مثل مناسبت های دیگر راهپیمائی های «خودجوش» در شهر های مختلف کشورهای مختلف شکل خواهد گرفت و بعضی از آنان هم مقابل سفارتخانه ها خواهند بود، اما توصیه من این است که اینبار به طرزی حساب شده و منظم چنین راهپیمائی هائی از پیش برنامه ریزی شوند تا مردم این فرصت را داشته باشند که از شهرهای دیگر هم به محل سفارت سفر کنند و جمعیت قابل توجهی در کشورهای مختلف گردآیند و به اینصورت موفق شویم توجه مردم و رسانه های جمعی دنیا را بار دیگر به وسعت و زنده و فعال بودن جنبش مردمی سبز جلب کنیم.


۲ نظر:

 1. درود بر شما دوست و همکار گرامی , بنده یکی از مدیران وبسایت میهن محفل هستم و قرض از مزاحمت در خواست دعوتنامه بالاترین است که با توجه به مطالب نوشته شده در وبلاگ شما بنده تصمیم گرفتم که این پیغام را برای شما ثبت کنم .
  درخواست بنده همانطور که بیان شد دعوتنامه وبسایت بالاترین است که نیاز فوری مدیران میهن محفل به این دعوتنامه دارند , به دلیل کاهش بیش از هد و غیر منطقی این وبسایت و همچنین با توجه به هک شن آن بعد از مدت کوتاه و راه اندازی دوباره آن بعد از چند ماه .
  لطف کنید برای دعوتنامه ای به آدرس اینترنتی این وبگاه ارسال کنید : info@mihanmahfel.com
  اگر از دست بنده و مدیران میهن محفل کاری بر میآید تا برای قدردانی از این لطف بی دریق شما است امر کنید تا انجام دهیم
  با احترام فراوان محسن محمد - مدیر وگاه میهن محفل . کام

  پاسخحذف
 2. دوست گرامی، جناب محسن محمد،

  با عرض معذرت، بالاترین امکان ارسال دعوتنامه را به من نداده است، و بنا بر این از کمک در این مورد معذورم. امیدوارم از دوستان کاربر دیگری که این تقاضای شما را اینجا خوانده اند افرادی باشند که اجازه ارسال دعوتنامه داشته باشند و با شما تماس بگیرند.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد