۱۳۸۸ مرداد ۲, جمعه

میوه های زودرس کودتا (۲): امضای قرار داد خرید ۴۰۰ توپولف دیگر!خبرگزاری فارس نیوز چند دقیقه پیش خبری منتشر کرد تحت عنوان «امضاي قرارداد خريد و ورود 400 هواپيما به كشور» که باید بی شک آن را در راستای همان «میوه های زودرس کودتا» بررسی کرد که قبلا عرض کردم. ضمنا فارس نیوز با غرور تمام هم اعلام کرده که دولت کودتا در قراردادی «محرمانه» این چهارصد هواپیمای توپولف را خریده است !

البته همراه این گزارش این خبر همزمان را هم باید ذکر کرد که همین الان در صفحه اول خود Farce News است، از این قرار که ساعتی پیش یک هواپیمای روسی دیگر هم در مشهد دچار سانحه شده است که هنوز آمار تلفاتش بیرون نیامده است اما بعید نیست موجب قتل تعداد زیاد دیگری از ملت شده باشد. و هنوز چند روزی بیشتر هم از سقوط مرگبار توپولوف در نزدیکی قزوین نگذشته که ۱۶۸ نفر را کشت...

وضعیت آنقدر زشت است و مهوع که دستم به نوشتن هیچ چیز نمیرود در باره اش. فقط آرزو میکنم این بیداری مردم مان یک بیداری واقعی باشد و دوباره در سیاهی چرت های تاریخی که سی سال گذشته در آن بوده ایم فرو نرویم.

از خود farce نیوز:
مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي با بيان اينكه قرارداد خريد هواپيما در ايران« محرمانه» است و تا ز‌مان دريافت هواپيما حالت رسانه‌اي پيدا نمي‌كند، افزود: مبحث خريد هواپيماي توپولوف 204 به دليل اين كه در محافل سياسي و دولتي مطرح شد،‌ كمي حالت رسانه‌اي پيدا كرد. حسامي اظهار داشت: در حال حاضر شركت هما قرارداد خريد حدود 400 هواپيما را به امضاء رسانده است، اما تا هنگام دريافت و ورود اين هواپيما به ايران هيچ اطلاعي درباره نوع هواپيما و تاريخ تحويل ارائه نمي‌شود!!

هیچ نظری موجود نیست:

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد