۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۸, چهارشنبه

سایت سپاه: رمال احمدی نژاد «قلب، هوش و چشم افراد را بی اثر و به تعبیر عوامانه کر و کور میکرد»


وضع جنگ و جدال بین حیدری ها و نعمتی ها در جمهوری اسلامی به جائی رسیده که بدون شک تاریخ از آن به عنوان روزهائی که ایران در دل جهل و نادانی غوطه میخورده شاهد خواهد آورد.

اما متنی که امروز در وبسایت وابسته به سپاه پاسداران منتشر شده گوی سبقت از دیگران را که هیچ، احتمالا رکورد گینس تاریخ جهان را هم در انعکاس میزان بلاهت و خرافی گری ممکن در یک سیستم سیاسی از آن خود خواهد کرد.

با توجه به اینکه متن کلا همه اش «گُل» است، به جای اینکه سعی کنم گُلهایش را برایتان سوا کنم اجازه بدهید کل خبر را که در نشریه «جوان» آمده اینجا کپی کنم تا حالش را ببرید. اصل متن را هم اگر خواستید میتوانید اینجا ببینید.

از شما دعوت میکنم که ضمن خواندن این متن به این واقعیت بیاندیشید که نویسنده ها و ناشران این متن کسانی هستند که قدرت سیاسی، اقتصادی، و نیز تسلیحاتی کشور هشتاد میلیونی ایران را در دست دارند.

ویژه- ناگفته های تکان دهنده از پرونده رمال جریان انحرافی

اخبار بدست آمده حکایت از آن دارد یکی از رمالان در ارتباط با جریان انحرافی که اخیرا بازداشت شده دارای انحرافات و مفاسدعمیق اخلاقی – دینی بوده است.جوان آنلاین پیشاپیش از انتشار چنین مواردی ضمن طلب بخشش از حضرت باری تعالی از خوانندگان نیز پوزش می طلبد و لی از آنجا که انتشار چنین مواردی به روشن روشن اذهان عمومی و مشخص شدن بیشتر عمق انحراف این جریان می شود ضمن انتشار این اطلاعات از بینندگان سایت می خواهد اگر مطالب مستندی در مورد نامبرده دارند با تلفن 88498443 تماس و یا از طریق پست الکترونیک سایت با ما تماس حاصل نمایند.

به گزارش«جوان آنلاین»،نامبرده از طریق آغشته کردن قرآن به نجاست به قدرت شیطانی دست پیدا کرده و از این طریق اعمال شنیع و غیر اخلاقی خود را دنبال می کرده است.


در پرونده وی برداشتن بکارت دختران و ارتباط با زنان شوهر دار وجود داشته است.برخی از کسانی که مورد تجاوز وی قرار گرفته اند،تصریح کرده اند که آنان به ناگاه و بدون داشتن اختیار به مسیری هدایت شده و با رجوع به منزل نامبرده خود را در اختیار وی قرار می دادند.گفته می شود تاکنون 360 فقره تجاوز در پرونده وی تاکنون ثبت شده است.


همچنین گفته می شودوی به ریاضت های عجیب غیر شرعی دست زده و بطور مثال روزانه از مدفوع خشک شده خود تناول می کرده است.


نامبرده همچنین ادعا کرده که تمام پیشگویی های وی تحقق یافته است.وی در پاسخ به این سوال که چطور برخی از پیش بینی های وی مثل فرجام انتخابات شوراها نادرست از آب درآمده ،گفته است:اجنه ها دروغ هم می گویند که یک موردش همین بوده است.


وی همچنین دارای رمز«...» بوده که با ترکیب با دو رمز دیگر فرعی می توانسته است قلب،هوش و چشم افراد را بی اثرکرده و به تعبیر عوامانه کر و کور کند.


این گزارش حاکی است وی دارای تسلط کامل به علم جفر بوده و به علوم انرژی درمانی نیزآگاهی داشته بگونه ای که در ایام بیماری ملک فهد برای درمان وی نیز چند ماهی را در کاخ او گذرانده است.


گفتنی است چندی پیش «جوان آنلاین» در خبر دیگری آورده بود:فرد مزبور با توجه به تصرف شیطانی خود بسیاری از پروژه های اقتصادی جریان انحرافی و مواردی که را که مستقیما با لیدر این جریان و نزدیکانش مربوط بوده و نیاز به دستورات لازم داشته را به پاراف می رسانده است و نامبرده از این پروژه های کلان درصدهای نجومی دریافت می کرده است.گفتنی است رمال مذکور در دفتر لیدر جریان انحرافی دارای جایگاه و اتاقی خاص بوده که هیچ کس جز این دو و یکی - دو چهره مطمئن در این جریان حق ورود به آن را نداشتند.

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی جوان / کد خبر 353066


هیچ نظری موجود نیست:

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد