۱۳۸۸ آبان ۱۴, پنجشنبه

نشانه دیگری از پیروزی بزرگ ۱۳ آبان: احمدی نژاد مصاحبه تلویزیونیش را لغو کرد!


سایت ریاست جمهوری اسلامی طی خبر کوتاهی اعلام کرده است که گفتگوی مهم تلویزیونی محمود احمدی نژاد که قرار بود پنج شنبه شب انجام گردد لغو، و به مدت نامعلومی به تعویق افتاده.

علیرغم اعلام لغو و به تعویق افتادن این گفتگوی مهم تلویزیونی، سایت مذکور هیچ توضیحی در مورد دلایل این لغو و تعویق ارائه نکرده است. به گزارش خبرنگار کالچراللاجیک آگاهان معتقدند مصاحبه به این دلیل لغو شده است که پس از خشونتهای بی حد و حصر ماموران بر علیه مردم در خیابانها، احمدی نژاد و مشاوران امنیتی وی خوب میدانند که دیدن چهره کریه او در تلویزیون میتواند منجر به برانگیختن احساس خشم عمومی در ملت گردد، و به او توصیه شده است تا هنگام آرام شدن احساسات جریحه دار مردم از حضور در انظار عمومی خودداری کند. متن خبر ارائه شده در سایت ریاست جمهوری بسیار مختصر و از این قرار است:

«گفتگوي زنده تلويزيوني رييس جمهور با مردم كه قرار بود پس از خبر 21 شبكه اول سيما پخش شود به روزهاي آينده موكول و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد. دكتر محمود احمدي نژاد قرار است در گفتگوي زنده تلويزيوني با مردم، مهمترين مسايل اقتصادي از جمله هدفمند كردن يارانه ها و همچنين پيشرفت هاي هسته اي را تشريح كند.»


هیچ نظری موجود نیست:

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد