۱۳۸۸ آذر ۶, جمعه

تيرت ز منافقي نه پخته‌ست و نه خام، خورشيد تو قحبه است و ماهت نه تمام«راشا تودی - Russia Today»، که به عنوان ماشین پروپاگاندای دولت روسیه مشهور است، اخیرا خودش را به خدمت جمهوری اسلامی هم فروخته است و درواقع تبدیل به ماشین پروپاگاندای انگلیسی زبان کودتاگران آخرالزمانی جمهوری اسلامی شده است.

همین امروز مثلا، یک گرجیه (البته درواقع ارمنیه) خوشگل بی حجاب بوتاکس اندود لب سیلیکونی به نام «گایان چیچکیان» را آورده بودند تا با جناب سفیر ایران در سازمان انرژی اتمی سازمان ملل، علی اصغر سلطانیه، مصاحبه ای بکند و به اطلاع جهانیان برساند که چه اشتباه بزرگی کرده اند غربی ها که این قطعنامه اخیر را صادر کرده اند.

آنقدر جالب است صحبتها و استدلالات این بشر که واقعا هیچ جائی برای تفسیر و تعبیر نمیگذارد. حرفهای سلطانیه را که گوش میکنم نمیدانم بخندم یا گریه کنم، اگرچه به نظرم گریه عکس العمل بسیار مناسب تری باشد. میگوید، «این قطعنامه یک اشتباه تاریخی بود»! و بعد اضافه میکند که البته ضرر اصلیش هم برای خود آژانس اتمی خواهد بود، چرا که این قطعنامه آژانس را به دو شقه کرده است، «چون بعضی ها به آن رای موافق دادند و بعضی مخالف»، که «این وضعیت برای آینده آژانس خطرناک است» ! المعنی لابد فی بطن شاعر، یا فی یک جائیش بالاخره.

اما شاهکارش آنجاست که از «وقت کشی» آژانس گله میکند. میگوید، «این قطعنامه بسیار ناامید کننده بو، چون برای ما زمان از همه چیز مهم تر است. ما نمیتوانیم تا ابد منتظر آنها بمانیم، آنها دارند از تاکتیک وقت کشی استفاده میکنند! ما به این سوخت نیاز داریم برای رآکتور، بیش از دویست بیمارستان و تعداد بسیار زیادی انسانهای مریض که در حال مبارزه با سرطان هستند منتظر این رادیو ایزوتوپ ها هستند، و بنا بر این اگر غربیها با ما همکاری نکنند ما با یک مصیبت انسانی جدی روبرو خواهیم بود.»

خانمها، آقایان، سئوال دیگری نبود؟

ضمنا، این مقاله جالب را هم توصیه میکنم، در مورد تاکتیکهای ایران در جریان چند سالهٔ اخیر معاملات اتمیش با غرب، از جمله روشهای مختلفی که برای وقت کشی به کار میبرند...۳ نظر:

 1. aval ke khundam fek kardam sare kari neveshti, vali na, jeddan ina akhareshan! yani ina vaght nadaran 5 daghighe beshinan fekr konan ke injuri ahmaghane sohbat nakonan?

  پاسخحذف
 2. ناشناس جان، اینها اگر "عقل" داشتند که امروز اصلا من و شما این مکالمه را احتیاجی نبود داشته باشیم! تمام بدبختی ما و ملتمان از همین است که اینها عقل ندارند اما در عین حال خودشان هم فکر میکنند چقدر زرنگند و چطور دنیا را سیاه کرده اند. حکایت مردی است که از برجی افتاده بود و در حال سقوط بود، اما از کنار هر طبقه ای که میگذشت با خودش میگفت، خوب تا اینجاش که خیلی خوب و راحت پیش رفته - so far so good !

  پاسخحذف
 3. يادمان نرود احمدى نجاد تير خلاص را بر تيرباران شدگان زندان اوين خالى مى كرده
  دنبال حل پازل قدرت و تصميم گيرى هاى اصلى در دست چه گروهى در جمهورى اسلامى مى باشد وقتى ميگوييم سپاه يعنى احمدى نجاد و دارو دسته اش و عده اى عمامه دارو و بسيجيان يا قربانيان شربت شهادت نوشيده
  از بين بردن احمدى نجاد بسيار مهم مى باشد سپاه را تا حد مهمى بسيارى فلج خواهد كرد و ضربه بزرگى به سپاه خواهد زد من توتئه اى را نقشه نمى كشم امروز دنيا با سه افكار شيطانى روبرو است صهيونيسم آولنجليكا و گروهاى شيطانى پراكنده در خاور ميانه و كشورهاى مسلمان افريقايى كه اين گروه هاى مسلمان حزب الله لبنا ن و فلسطين و سپاه و بسيجى و القاعده و طالبان ميباشند خدا به مردم دنيا رحم كند كه اگر مسيح و مهدى همزمان تصميم به ظهور بگيرند انوقت همانطور كه ميشنويم صهيونيستها و اولنجليكايها همديگر را حمايت خواهند كرد و گروه هاى شيطانى مسلمانان هم جورهايى با هدف تخسير دنيا با هم يكى خواهند شد تا عليه بقيه مذاهب و كافران يعنى بيطرفان خواهند جنگيد ولى خدا آنروز را نياورد كه چند تا امام زمان همزمان ظهور نمايند و هر گروه مسلمان عليه امام زمان گروه ديگر بجنگد
  تا آنجاى كه توان است از بقدرت رسيدن اين گروههاى شيطانى بايد جلو گيرى كرد و گرنه شاهد جنگ جهانى مذاهب خواهيم شد كه انسان در آن كوچكترين ارزشى نخواهد داشت

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد