۱۳۸۸ آبان ۲۱, پنجشنبه

آیا میدانستید که «طبق تحقيقات موساد و سيا» خامنه‌اي همان «سيد خراساني» یار مهدی موعود است؟


چند روز پیش Farce News گزارشهائی از یک کنفرانس «علمی» که در «دانشگاه بین المللی امام خمینی» برای بررسی علائم و شرایط ظهور امام زمان برگزار شده بود داشت. در میان این گزارشها صحبتهای فردی به نام «ابراهیم شفیعی سروستانی» که مسئول «موسسه موعود» است شاید از اهمیت خاصی برخوردار باشد، نه فقط به دلیل اینکه موسسه موعود حدود هشت سال پیش (یعنی در زمانی که این گروه مشغول بود به برنامه ریزی گسترده برای آنچه که امروز به نام کودتای انتخاباتی میشناسیم) مشمول کمکهای مالی بسیار عمیقی از جانب گروه نظامی-سیاسی-اقتصادی-خرافی احمدی نژاد و شرکاء برخوردار گشته که هنوز هم ادامه دارد، بلکه همچنین به این دلیل که خود جناب سروستانی هم علاوه بر مسئولیت موسسه موعود و بسیاری شغلهای دیگر همچنین «مدیر پژوهش معاونت انديشه اسلامي مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخیص مصلحت نظام» و «مدير اطلاعات و طرح و برنامه مركز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما» هم هست.

غرض از این مقدمه ساده این بود که عرض شود سخنان فردی مثل شفیعی سروستانی را البته میتوان خیلی راحت و سریع خواند و لبخندی زد و رد شد و به مسائل جدی تر جامعه پرداخت، که اغلب هم همین کار رامیکنیم، اما از سوی دیگر شاید اگر به این فکر کنیم که همین حرفها دقیقا سوخت و مواد محرقه موتور کودتا و پروژه های سیاسی گذشته و آینده احمدی نژاد، خامنه ای و همفکرانش را تشکیل داده اند، آنوقت نتوانیم به همین راحتی و سرعت رد شویم، و لازم بدانیم تا مکثی کنیم و ابعاد دیدگاهی که در ان چنین افکاری نه شوخی و مزاح بلکه واقعیت عینی و تعیین کننده رفتار و تصمیم های سیستم سیاسی حاکم بر کشورمان هستند را از نزدیک و با جدیت بیشتری بررسی کنیم.

تیتر بزرگ خبری که در ابتدا اشاره کردم این است: «فقط 5 نشانه از 1200 نشانه‌ آخرالزمان باقي مانده است». کمی پائین تر، در قسمتی از خبر تحت عنوان «طبق تحقيقات موساد و سيا آيت‌الله خامنه‌اي سيد خراساني است »، از قول آقای شفیعی سروستانی چنین میخوانیم:
در روايات آمده است سفياني با حمايت صهيونيست‌ها و غربي‌‌ها در سوريه كودتا مي‌كند ... سفياني جنگي در تركيه و عراق راه ‌مي‌اندازد و شروع به كشتن شيعيان مي‌كند و به كوفه مي‌رسد و در كوفه بزرگترين اتفاق رخ مي‌دهد و چنان شيعيان را مي‌كشند به نحوي كه همسايه به همسايه رحم نمي‌كند و براي گرفتن پول همسايه خود را شيعه معرفي مي‌كند. امروز جهان استكبار عليه شيعه به ميدان آمده و شيعيان غافل هستند. زماني كه درگيري از شام به كوفه مي‌رسد از كنار شهر قزوين لشگر سيد خراساني حركت مي‌كند و از منطقه مركزي ايران عبور كرده و به كوفه مي‌رود و در روايات آمده كه اگر لشگر خراساني را يافتيد با او همراه شويد از يمن نيز سيد يماني به سوي كوفه مي‌آيد. ... دشمنان خود را براي مقابله آماده كرده‌اند ولي ما غفلت كرديم، در زمان رياست جمهوري بوش زير نظر رئيس جمهور، كميسيوني براي شناسايي امام زمان شكل گرفت. 20 روز قبل موساد و سيا اعلام كردند به دنبال امام زمان هستند و اعلام نيز كرده بودند شايد سيد خراساني آيت‌الله خامنه‌اي باشد زيرا در جواني در خراسان بوده است و سيد يماني نيز سيد حسن نصرالله باشد زير در كودكي در يمن بوده است.
اجازه بدهید شما را با تکرار این اندیشه تنها بگذارم که از یکطرف این افکار نه به عنوان شوخی و افسانه بیان شده اند، و نه در ذهن گوینده شان مفاهیمی سمبلیک محسوب میشوند، بلکه گوینده این حرفهای خود را به عنوان حقایقی عملی و عینی بیان کرده است؛ و از طرف دیگر، صاحب این سخن و نیز خبرگزاری که آن را انتشار داده است نماینده های واقعی و جدی گروه فکری هستند که در حال حاضر تمام جنبه های اقتصادی، سیاسی، دیپلماتیک علمی و اجتماعی کشور ایران را در اختیار دارند، و همانطور که جریانات چند ماهه اخیر نشان داده اند، این گروه از هیچ نوع رفتاری برای دسترسی به اهداف خود ابا ندارند. دروغ و تقلب، فریب و تزویر، فساد مالی، قتل و ضرب و جرح انسانهای بی گناه، و شکنجه و تجاوز به عنف مردم عادی: ما با گروهی طرفیم که در همین چند ماهه گذشته تمام این اقلام را در جهت رسیدن به اهداف خرافی خود انجام داده اند و نه تنها احساس شرم یا گناهکاری نمیکنند، بلکه بدون شک تمام این رفتارهای غیر انسانی و غیر اخلاقی را کاملا توجیه شده، و در مقابل اهداف «مقدس» و «مهم» خود ناچیز و قابل چشمپوشی میشناسند.

ای کاش نه تنها به دوستان و هموطنان شرکت کننده در جنبش سبز آزادی ایران، بلکه سیاست گردانهای خارجی از قبیل باراک اوباما و شرکاء هم به اندرز گذشتگان ما عمل کنند و حدیث مفصلی که در این مجمل نهفته را بخوانند، قبل از آنکه قصه به فصل آخر خود برسد، چرا که آن فصل فصلی است نه سبز و نه قهوه ای، بلکه قرمز به رنگ خون، خون هزاران هزار بیگناهی که میتوانند به همین سادگی فدای اوهام و هذیانات فکری این گروه خرافاتی گردند، گروهی که در انتظار فعال خود برای امام زمانش از هیچ تخریب و کشتاری رویگردان نخواهد بود.۴ نظر:

 1. فعلا که هیچکس متوجه نیست چه موجودات خطرناک دیوانه ای روبرو هستیم، خدا کنه که تا وقتی متجه بشن به قول شما کار از کار نگذشته باشه.

  پاسخحذف
 2. سلام
  مطلب جالبی است اما برای من جای تعجب دارد که چرا این آدم با این سطح از تحصیلات مفهوم سید خراسانی را نفهمیده.
  سید خراسانی یعنی یک آقایی از ایران، چرا که در زمان پیامبر، ایران نه به نام امروزی آن، بلکه با نامهایی مثل ری، قزوین و خراسان شناخته می شده.(خراسان در لغت قدیم به منطقه ایران اطلاق می شده) و منظور از سید خراسانی یعنی شخصی از ایران نه یک سید (به مفهوم نوادگان پیامبر) از استان خراسان.

  پاسخحذف
 3. حمید جان به نکته بسیار جالبی اشاره کردید، ممنونم از توجه تان. البته بگذریم از این که جواب شما به صحبتم من را به یاد داستان آن مرد انداخت که در حمامی متوجه شده بود کیسه کشش سم دارد و میخواست به بقیه بگوید و جوابهائی که گرفت...

  پاسخحذف
 4. خدا رحم کنه
  با چه دیوونه هایی تو ایران درگیر هستیم. اصلا این افراد به خداوند کافرند، وگرنه اینجوری حرف نمی زدند. دیگه هر احمقی می دونه که این حرف کمیته سیا و موساد برای امام زمان الکی هست. بابا تو آمریکا این ملت انقدر خوشن که حتی نمی دونن ایران کجاس.. صد رحمت به قوم مغول.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد