۱۳۸۸ مرداد ۱۰, شنبه

چون هدف از این «دادگاه» ها ایجاد وحشت است، بهترین پادزهر آن ریختن به خیابانهاستاز آنجا که تنها معنی و مفهوم و کاربرد اینجور دادگاهها در تمام رژیمهای سرکوبگر اعلام این پیغام به مردم است که:

  1. ما در قدرت هستیم و قانون و نظم در دست ماست و هرطور خواستیم تنظیمش میکنیم
  2. از ما وحشت داشته باشید چون میتوانیم شما را به حبس، اعدام و شکنجه برسانیم
  3. سران شما را گرفته ایم بنا براین شما الان قدرت جهت یابی را از دست داده اید
  4. سران شما از مواضعشان برگشته اند، پس در همراهی با آنها شک بکنید (این عکس را ببینید)
بنا بر این تنها روش مقابله با این دادگاههای نمایشی ثابت کردن بی اثر بودن آن است، از طریق اثبات عملی این پاسخ به کودتاگران که:
  1. شما نه در کنترل هستید و نه مشروعیتی دارید برای تصمیم گیری و اجرای شکل نظم و قانون در جامعه ما
  2. ما هیچ هراسی از شما نداریم چون ما بیشماریم و دولت کودتا هم بدون اردهٔ مردم نه قدرت دارد و نه مشروعیت
  3. این نهضت ما «سر» ندارد و نداشته که شما بخواهید قطع کنید یا تهدید به قطع کردنش بکنید، و خودتان هم خوب میدانید!
  4. ما به دوستان دربندمان اعتماد کامل داریم و صد در صد به انها حق میدهیم که هراعترافی که شما دیکته کرده باشید را قبول کنند و بخوانند -اگر خود ما هم بودیم بدون یک لحظه تردید همین کار را میکردیم !
بنا بر این بهترین و تنها پادزهر و روش مقابله قطعی با این دادگاههای مسخره و دیگر قدمهائی که میتواند در تعقیب آن بیاید، این است که همه هرچه زودتر به خیابانها برویم و خشم، انزجار و اراده خود را به شکلی قاطع و صریح به کودتاگران یاد آوری کنیم.

به همه بگوئید:
مردم فردا (یکشنبه) ساعت 11 جلوی دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی جمع میشوند تا اعتراض خود را به این دادگاه فرمایشی و اعتراف‌گیری زیر شکنجه اعلام کنند. به گزارش «موج سبز آزادی» خانواده‌های زندانیان نیز از آحاد مردم نیز خواسته‌اند که آنها را در این حرکت حق‌طلبانه تنها نگذارند. دفتر رئیس قوه قضائیه در این آدرس قرار دارد: خیابان ولیعصر، روبه‌روی خیابان جامی، خیابان پاستور شرقی، روبه‌روی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی.
۱ نظر:

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد