۱۳۸۸ شهریور ۶, جمعه

انتخابات بعدی را چه خواهید کرد ؟


گیرم به زور تجاوز و سرکوب و قتل و شکنجه و به یمن پولهای دزدیده شده از سفره های مردم بینوا و خرج شده در پای جهال جنایتکارتان سه چهار سال دیگر هم توانستید همین خر مرده ای که اسمش را «دولت» گذاشته اید را سر پا نگه دارید و به زنده بودنش تظاهر کنید. خوب آنوقت انتخابات بعدی را چکار خواهید کرد، وقتی که هیچکس به پای آن صندوقهای لعنتی نخواهد رفت ؟

۶ نظر:

 1. مرد حسابی انگار متوجه عمق فاجعه نشدی . این که میگویند جمهوریت نظام از بین رفت یعنی چی؟یعنی همین که مردم دیگر پای صندوقهای رای نمیروند و این ینی همان چیزی که رژیم میخواهد . چون بین مردم پایگاهی ندارند و در نتیجه همان 2 الی 3 میلییون رای دهنده هم برای اینها کافیست .

  پاسخحذف
 2. آقا مثل اینکه در جریان نیستید انتخابات بعدی کجا بود عزیز جان ! کل طرح همینه که ا.ن بشه رییس جمهور دائمی یعنی انتخابات بعدی در کار نیست!!!!

  پاسخحذف
 3. انتخابات بعدی بین حسین طایب و قاضی مرتضوی انتخابات می شه اونوقت به احمدی نشان می دهیم که ......

  پاسخحذف
 4. حتما باید در انتخابات بعدی شرکت کنیم. اینبار هم اگر شرکت نمی کردیم اینها برای خودشون رای می ساختن و آب از آب تکون نمی خورد. انتخابات بعدی که مجلس باشه، باید همه شرکت کنیم تا مثل دفعه قبل چند تا پخمه ی حروم خور رو تو مجلس جا نکنن.

  پاسخحذف
 5. دوست عزیز فکر میکنی برای حکومتی که این همه رای رو میدزده تغییر تعداد رای ها کاری داره؟؟؟!!!

  پاسخحذف
 6. به راستی شما عزیزان فکر میکنید که این رژیم میتونه تا اون موقع بمونه؟ این بحران داره اونو میخوره. چطور نمیبینید روز به روز ریزش اون رو؟ و عمق پیدا کردن جنبش سبز رو؟
  بهتون قول میدم این رژیم تا سال بعد همین موقع هم نمونده.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد