۱۳۸۹ فروردین ۱۶, دوشنبه

توجه کنیم: اگر دولت کودتا غیر مشروع است، پس هیچ انتخاباتی تحت این دولت قانونی نخواهد بود


یکی دو هفته است که زمزمه هائی از سوی دستها و سرهای مختلف هیولای کودتاگر آرام آرام برخاسته که دارد آبهای جامعه را میسنجد برای برپائی «انتخابات» و دعوت مردم به شرکت در آن. این را در خبرها و جاهای مختلفی میتوان دید، برای نمونه اینجا را ببینید یا اینجا را.

امیدوارم به زودی وقتی پیدا کنم و متنی مفصل تر در اینمورد بنویسم، اما فقط میخواهم یک نکته روشن و مهم و اساسی را کوتاه اشاره کنم امروز، که دوستان: وظیفه داریم تا این را برای همه قاطع و صریح روشن کنیم که حتی صحبت از شرکت در یک انتخابات خیانت است به ایران و مردمش، چرا که این دولت بارها و بارها صریحا توسط خود رهبران جنبش سبز «غیر مشروع» و «غیر قانونی» اعلام شده است و بنا بر این هیچ گونه انتخاباتی توسط این دولت وجهه و مشروعیت قانونی نخواهد داشت و شرکت در آن مساوی است با قانونی و مشروع شناختن دولت کودتا.

باید این نقشه کودتاگران را با قاطعیت تمام و قبل از اینکه شکل به خود بگیرد خنثی کنیم وگرنه کار دستمان خواهد داد و میتواند منجر به تولد یک شکاف بسیار مخرب در میان مردم مخالف دولت بشود...۷ نظر:

 1. باز موقع انتخابات شد و خودفروخته ها و بوقهای استکبار شروع کردند به موس موس کردن برای صاحبشون... خوب شما این سی سالی که انتخاباتو تحریم کردید چه غلطی کردید آخه که حالا میخواید دوباره بکنید؟ شرم هم خوب چیزیه خجالت بکشین دیگه

  پاسخحذف
 2. مرگ بر ضد ولایت فقیه
  مرگ بر امریکا
  مرگ بر اسرائیل

  پاسخحذف
 3. shin ze shaitan

  ye ze yabooo

  khe ze khar

  choon ke jam gardand gashtand
  migardand shaikh

  پاسخحذف
 4. دوست عزیزی که اینجا تبلیغ سایت vpn را گذاشته بودید، عذر میخواهم از اینکه مجبور شدم تبلیغ شما را حذف کنم. سیستم های vpn بسیار موضوع امنیتی حساسی هستند و من نمیتوانم اجازه بدهم سایتهائی که نمیشناسم در وبلاگ من برای vpn تبلیغ کنند.

  پاسخحذف
 5. مرگ بر اصل ولايت فقيه
  مرگ بر جمهوري استبدادي اسلامي
  مرگ بر اسلام تندرو و كند رو
  درود بر جمهوري ايراني
  درود بر آزادي
  زنده باد ايران

  پاسخحذف
 6. عجب بی پدرو مادرهایی هستن اینا هنوز این گفته رئیس دولت کودتا تو گوشم مثل زنگ صدا میکنه که به مردم بعد از انتخابات گفت:"حالااااااا یه عده
  خس و خاشاک اینور و اونور یه سرو صدایی میکنن"

  هنوز خون جوانهایی که به صورت مسالمت امیز فقط دنبال رای خودشون بودن از رو زمین خشک نشده...
  تف به غیرت اون کسایی که بخوان تو این بازی حکومت شرکت کنن و مشروعییت دوباره به خ.ر و ملیجکش ا.ن بدهند..
  زنده باد آزادی
  دور باد استبداد
  مرگ بر دیکتاتور

  پاسخحذف
 7. انتخاب سختی است.
  و اگر دلایل محکم و قانع کننده ای دارید به ندادن رای , هر چه زودتر عنوان کنید که وقتی میگوئم ما همه باهم هستم , حداقل روی حرفمان بمانیم و یکپارچه عمل کنیم.
  بهر حال چه رای بدهیم و یا نظاره گر انتخا بات باشیم , دولت به نفع خود از آن استفاده خواهد کرد ولی مهم هماهنگ بودن جنبش است .
  با تشکر.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد