۱۳۸۸ بهمن ۲۰, سه‌شنبه

چرخش جدید روسیه: غرب حق دارد در مورد هدفهای اتمی ایران نگران باشد


طی آنچه به نظر میرسد نشانه روشنی از یک چرخش استراتژیک در سیاست خارجی روسیه باشد، این کشور اعلام کرد با نگرانی و سوء ظن های کشورهای غربی در مورد هدفهای اتمی ایران موافق است.

به گزارش ایتار تاس، خبرگزاری رسمی روسیه، صبح امروز مدیر شورای امنیت روسیه، آقای «نیکولای پاتروشف - Nikolai Patrushev»، اظهار داشت که روسیه معتقد است نگرانیهای غرب در مورد جاه طلبی های اتمی ایران موجه میباشد، و اضافه کرد «ایران میگوید به دنبال سلاح‌اتمی نیست ...اما رفتارهای آن کشور موجب برانگیختن سوء ظن در کشورهای دیگر شده است، و این سوء ظن ها کاملا موجه میباشند.»

از سوی دیگر خبرگزاری رویترز نیز ضمن گزارش همین خبر اضافه میکند که این اظهارات آقای پاتروشف هم سو با برخی اظهارات اخیر دیگر از طرف مقامات رسمی روسیه، و بیانگر خسته شدن آن کشور از رفتارهای ایران و تصمیم به نزدیک شدن بیشتر و همکاری با غرب میباشد.


۲ نظر:

 1. با سلام
  مستند "چه می خواستیم _چه شد"در پاسخ به مستند شاخص صدا و سیما به مدت 2 ساعت و 15 دقیقه منتشر شد
  به سایر دوستان اطلاع رسانی کنید

  آدرس وبلاگ فیلم
  http://pakhoo.wordpress.com/
  لینکهای فیلم
  http://www.humyo.com/10158513/che_mikhastem_part1.wmv
  http://www.humyo.com/10158513/che_mikhastem_part2.wmv
  http://www.humyo.com/10158513/che_mikhastem_part3.wmv
  http://www.humyo.com/10158513/che_mikhastem_part4.wmv


  در صورتی که برایتان امکان دارد این مستند را روی

  youtube
  قرار دهید و به دوستان بالاترین هم خبر دهید
  سرو باشید

  پاسخحذف
 2. دوست ناشناس عزیز،
  ممنون از این لینکها، ویدئوی جالبی است. متاسفانه من خودم حساب یوتیوب ندارم، اما امیدوارم از دوستانی که اینجا سر میزنند کس یا کسانی داشته باشند و فیلم را در یوتیوب قرار بدهند.

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد