۱۳۸۸ آذر ۲۰, جمعه

من، صادق رحیمی، جنس مذکر، متولد کوی دشتاب شهرستان جهرم . . .


من، صادق رحیمی، جنس مذکر، متولد کوی دشتاب شهرستان جهرم، صاحب دکترای روانپزشکی فرهنگی ازدانشگاه مک گیل، پست دکترای طب اجتماعی از دانشکده پزشکی هاروارد، و استاد آنتروپولوژی طبی دردانشگاه ساسکاچوان، برای اعلام همراهی با شرف دانشجوئی ایران، مجید توکلی، و برای اعلام بیزاری خود از آپارتاید جنسی در زادگاهم ایران، روسری زنانه بر سر میکنم و با صدای بلند اعلام میکنم که به آن روسری، به مجید توکلی، به خودم، و به زنان غیرتمند ایرانی که نیروها و مغزهای متفکر اصلی جنبش آزادیخواهی اخیر مردم ایران هستند، افتخار میکنم.I, Sadeq Rahimi, male, born in the Dashtab district of the city of Jahrom, Iran, PhD in Cultural Psychiatry, McGill University, Postdoctorate in Social Medicine, Harvard Medical School, and Professor of Medical Anthropology at the University of Saskatchewan, wear hijab in solidarity with Majid Tavakkoli and to declare my abhorrence of the ongoing practice of sexual apartheid in my country of origin, Iran. And I declare loudly and clearly that I am proud: I am proud of my scarf, of Majid Tavakkoli, of myself, and of the noble women of Iran who have been the core of strength and the thinking brains of the current Iranian uprising for freedom.


۴۵ نظر:

 1. besiyar karetan ziba bood.
  dorood bar mardaneh irani keh inchenin poshteh sareh zananeh irani istadeh and.

  پاسخحذف
 2. درود بر تو و مردانی مشابه تو که اینچنین شجاعت دارید و از هیچ چیز نمی ترسید.
  درود ..... بر شما و همراهانتان

  پاسخحذف
 3. درود
  این ابلهان مفز تهی راهی جز رفتن ندارند.
  جاوید ایران

  پاسخحذف
 4. من، علیرضا بلاغی ، جنس مذکر، پدر بزرگ و دارای چندین نوه ، متولد دربندعلیخان مشهد ، دارای دکترای علوم از دانشگاه برمن ، مشاور و راهنمای خارجیان در هامبورگ ، برای اعلام همراهی با شرف دانشجوئی ایران، مجید توکلی، و برای اعلام بیزاری خود از آپارتاید جنسی در زادگاهم ایران، روسری زنانه بر سر میکنم و با صدای بلند اعلام میکنم که به آن روسری، به مجید توکلی، به خودم، و به زنان غیرتمند ایرانی که نیروها و مغزهای متفکر اصلی جنبش آزادیخواهی اخیر مردم ایران هستند، افتخار میکنم.

  http://www.youtube.com/watch?v=-8h_v_our_Q&feature=player_embedded

  پاسخحذف
 5. دم شما گــــــــــــــــــرم. بهتون افتخار میکنم و از اینکه هموطنتون هستم احساس غرور میکنم.

  پاسخحذف
 6. doctor Rahimi-e aziz, shoma va hamfekranetan mayeye eftekhar va mobahate Iraniane azad andish hastid. be ommide piroozi va Rahaeeye Iran zamineman

  پاسخحذف
 7. آفرین به شما که فرزند راستین ایران و از افتخارت میهن هستید. کارتان بسیار تحسین برانگیز و زیباست. زنده باشی‌

  پاسخحذف
 8. چقدر به وجود انسانهای فرهیخته ای مثل شما در ایران نیاز هست. البته ناگفته نماند که اکثرا یا توی زندان هستند و یا کشته شدند. من یک دختر ایرانی هستم و به شما افتخار میکنم. پیروز باشید.

  پاسخحذف
 9. سلام
  من یک کوردم. یک زن کورد که‌ آنقدر در این کشور و از طرف حکومتهای گوناگون تحقیر و شکنجه‌ شده‌ام که‌ هیچوقت به‌ ایرانی بودنم افتخار نکرده‌ام ولی از حالا به‌ هموطنانی چون شما علیرضای عزیز، افتخار می کنم.

  پاسخحذف
 10. we are all proud of you Dr.rahimi
  we'll get through this together

  پاسخحذف
 11. Iranian students are very proud of such a brave teacher

  پاسخحذف
 12. مقابل این مایه شرافت جز درودی از تمام قلب فرستادن جایز نیست . . .
  پاینده باشی مرد . . .

  پاسخحذف
 13. در هیچ زمانی از تاریخ ایران اینهمه همبستگی وجود نداشته. مجید توکلی ها عوامل این همبستگیها هستند، ودرک و شعورملت آنقدر بالا رفته كه با خود جوشی و بدون رهنمود و رهبری کارهایی کرده و میکند کارستان. درود بر همه شما میهن پرستان سیاه ستیزان. همین زحمتها و نوآوری هاست كه اینچنین سیاه دلان چرکین دل و تهی مغز را به لرزه انداخته، و وادار به حرکاتی كه همه بصورت تف سربالا بر صورت انها و رهبرشان فرو میریزد

  پاسخحذف
 14. درود بر شرف و روح بزرگی که داری

  پاسخحذف
 15. دوستتان داریم!
  زنده باشید و سالم!

  پاسخحذف
 16. صادق جان
  من هم اهل محله صحرا هستم.
  به وجود همشهری مثل تو و هم میهنی مثل مجید سرافرازم
  زنده باد آزادی -نابود باد استبداد.

  پاسخحذف
 17. salam hamvatan... modatha donbale ye mard migashtam baraye ezdevaj... fekr konam peida kardam... shoma nemikhaid ezdevaj konid?????

  پاسخحذف
 18. khodayish mardaye iruni ba rusariam kheili khoshtypan

  پاسخحذف
 19. تا وقتی جوانان با غیرتی چون تو در این مملکت زندگی میکنند، هیچ حکومت دیکتاتوری دوام نخواهد داشت.

  پاسخحذف
 20. به شما افتخار مي كنم.

  پاسخحذف
 21. مگر چقدر زنده خواهم بود كه احساس لذت وافرم را از عطر تربناك بوي باران حقيقت‌خواهي و عدالت را فرياد نكنم.
  سپاس استاد عزيز به اميد شرافت هميشه بيدار تمامي مردان و زنان
  من مجيد توكلي هستم و مرا اشتباهاً پرنده مي‌نامند

  پاسخحذف
 22. آفرین و هزاران درود بر شما و دیگر هموطنان فرهیخته که با اینگونه حرکات و اعتراضات مدنی جهانیان را به تحسین خود وادار نمودید. شما نشان دادید که کاخ و برجهای کاغذین فریب و دروغ که قرنها و به ویژه در این سه دهه بر این سرزمین سایه جهل افکنده است بسیار سست و بی مایه هستند و در مقابل پاتک های هوشمندانه مردم فهیم ما بسیار ناتوان بوده و در حال فروپاشی است آری رژیم به بن بست رسیده همچون غریقی به هر خس وخاشاک متوسل می شود و ناخواسته تکیه گاههای مقدس ساخته اوهام خود چون پوشش های اجباری را به سخره می گیرد و هر دم بیشتر در گرداب نیستی فرو می رود آری مردم فهیم ما دیگر آن لشگر بره های رام و مقلد بی مغز نیستند که اجازه دهند هر فرصت طلبی به بهانه به ظاهر مقدسات یا ارزش های بی اساس آنان را بازی دهد.پس نه من بلکه همه زنان و مردان ایران مجید توکلی بوده و هستیم!!

  پاسخحذف
 23. و ما زنان ایرانی به وجود مردانی چون شما افتخار میکنیم...

  پاسخحذف
 24. دوست عزیز شما و تمام کسانی که این کار انسانی رو انجام دادیدنمونه واقعی یک انسان شریفید.و موکد این جملهاید که:ما همه با هم هستیم.

  پاسخحذف
 25. به شما افتخار مي كنم.

  پاسخحذف
 26. Dear Sadeq,
  I want to thank you from my heart for your beautiful words for supporting fight for freedom in our country Iran.
  be sure the Islamic republic of fear will go to the hell soon.
  Best regards
  Farhad Rezaei PhD&Lecturer of political science

  پاسخحذف
 27. به عنوان یک دختر ایرانی واقعا به شماها افتخار می کنم.
  ما هم با همیم و ربطی به زن و مرد بودن ندارد.
  آزادی از آن ماست.

  پاسخحذف
 28. سلام بر شما مایه فخر و عزت و دلگرمی ما
  من احمد ، جنس مذکر، پدر و صاحب دختری از همین مرز و بوم با صدای بلند اعلام میکنم که به آن روسری، به مجید توکلی، به خودم، و به زنان غیرتمند ایرانی که نیروها و مغزهای متفکر اصلی جنبش آزادیخواهی اخیر مردم ایران هستند، افتخار میکنم.

  پاسخحذف
 29. http://www.youtube.com/watch?v=ukFlYoafDNQ&feature=player_embedded

  پاسخحذف
 30. آقا صادق نظر شما رو در بالاترین بارها خوانده بودم
  خوشحالم از اینکه جهرمی هستید
  البته جهرم آنگونه که معرفی کردید شهر کوچکی نیست و تقریبا جز شهرهای بزرگ استان فارس محسوب می گردد و جالب است بدانید در چند روز اخیر طومارهای بسیار زیادی توسط اهالی تهیه شده تا در سفر ا.ن طرح تصویب و تبدیل جهرم به مرکز استان پیگیری گردد
  محله تولد شما هم از قدیم با فامیل های مزدور می شناسند ...
  غرض از این همه صحبت اینکه شما با این طرز تفکر باید احسنت گفت چرا که از شهری و محله ای آمده ای که گروه قنات و مزدوران آن معروفند!

  پاسخحذف
 31. نیازی به گفتن نیست که در میان گلستان هم چند تا پشکل میشه پیدا کرد.و در یک محیط سالم و سبز و تازه چند تا میکرب ایضا".
  غرضم کامنت گذار قبلی هست که در میان اینهمه کامنتهای مثبت و با مهر و محبت یکی دو تا هم آشغال ولایت جو ر و جهل و یا "مخالفانی" که مخالفتشون با قیام مردم حد اکثر در حد گروه اول هست.اما هر دو گروه را که جمع کنی نسبتشون به کل حرکت ازادیخواهانه مردم ایران در تظاهرات و گردهم ایی های داخل و خارج از کشور در روزها و ماههای اخیر دیده ایم.
  زنده باد آزادی

  پاسخحذف
 32. عجب زن کیری ای هستی ..کی تو رو میکنه ؟

  پاسخحذف
 33. سلام آقای رحیمی
  شما مایه افتخار ما هستید.
  پاینده باد آیران
  آرزو

  پاسخحذف
 34. صادق جون تو کیر منم نیستی

  پاسخحذف
 35. درود بر همه ی مردان و زنان غیور و باشعور ایرانی.
  در پاسخ ناشناس قبلی هم باید بگم که : "ادب مرد به ز دولت اوست".

  پاسخحذف
 36. Thank you. Thank you Thank you! I wrote this in honor of all my brave brothers http://negarpontifiles.blogspot.com/2009/12/of-veiled-men-revolutions.html

  پاسخحذف
 37. دوستان عزیز هموطنم،
  یک بار دیگر تشکر صمیمانه مرا از اینهمه تشویق و پشتگرمی بپذیرید، از تک تک شما سپاسگزارم. امیدوارم که تا آخرین لحظه عمرم بتوانم به خدمت به مردم در حدی که از دستهای کوچکم ساخته است ادامه بدهم.

  ما همه با هم هستیم.

  پاسخحذف
 38. دو بيت شعر تقديم به مجيد عزيز و دختران سرزمينم:

  بر تن من لباس زن به قصد تحقير مي كني
  كور خواندي من به آن بس افتخار مي كنم
  هنرش وكالت و شهادتش را تو صد انكار كني
  من به حنا و شيرين و ندا بس افتخار مي كنم
  عماد ج 21 آذر 88

  پاسخحذف
 39. سلام صادق رحيمي عزيز
  من مريم رحيمي فرزند مهدي رحيمي، متولد كوي دشتاب شهرستان جهرم به شما و به آن روسری، به مجید توکلی، به خودم، و به زنان غیرتمند ایرانی که نیروها و مغزهای متفکر اصلی جنبش آزادیخواهی اخیر مردم ایران هستند، افتخار میکنم.
  با اميد به آزادي

  پاسخحذف
 40. salam
  man Leila Rahimi farzande Saeid Rahimi be shoma va hameye mardome ghayoore iran ke ta sarafrazie Irane aziz talash mikonand eftekhar mikonam
  dorood bar shoma
  be omide Irani azad

  پاسخحذف
 41. آقای صادق رحیمی ما بدون روسری هم قبولت داریم .
  بچه های در دروازه

  پاسخحذف

اگر مطلب بیشتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما برای اطمینان از اسپم نبودن بررسی خواهد شد، اگر مطلب کمتر از هفت روز عمر دارد کامنت شما مستقیم منتشر خواهد شد